Komplett service inom montage lager och logistik 

Vi har sen begynnelsen arbetat hårt för att vara den sista pusselbiten som sammanfogar alla led från leverantör till slutkund. Vi har under tiden(från 2006) utökat vår expertis med folie och kontrastmarkering och snickerier.   

Montage lager & logistik

Vi förser våra kunder med ett lager där gods från olika leverantörer samlas ihop för att sedan levereras till slutkund. Monterat och utställt efter överenskommen plan.   

Lokalanpassningar

Med erfarenheter i byggbranschen så har vi sedan några år tillbaka kunnat leverera lokalanpassningar som ändringar i planlösning, måleriarbeten och golvläggning. Elektriker, lås, VVS och glasleverantör har vi goda kontakter med. 

Hyllsystem & snickerier

Vi hjälper gärna till att mäta och räkna på hyllsystem till era kontor och förråd. Vi är med från skiss till montage. Specialsnickerier kan i många fall vara en lösning till ert behov.

Folie & reklammontage

Vi har 13årig erfarenhet av foliemontage. Från frost/ dekorfolie som kontrastmarkering till fasadvepor och skyltar. 

Vaktmästeri

Behöver ditt företag vaktmästare 1, 2 gånger i veckan? hör med oss så kan vi tillsammans med er se över era behov. 

Vilka är vi som administrerar confac?

Kontakta gärna oss om du har några frågor!

Joakim Hedberg

Chef / Projektledare

Joakim@confac.se 0704973547

Rikard Linkfeldt

Projektledare / Specialinredning /foliemontage / Montör

rikard@confac.se 0735908851

Linus 

Projektledare / Montör

linus@confac.se 0735737644

Ryszard Linkiewicz

Lager 

Ryszard är den person som i första hand tar emot gods och hanterar de så att Helena och vi andra kan se godset i systemet.  

Helena Linkfeldt

Planering / Order

Helena är vår administratör/ koordinator som i flesta fall har generelkontakt med kunder och samarbetspartners.

helena@confac.se

Kent Lindgren

Projektledare / Montör

kent@confac.se

Jonas 

Projektledare / Montör

Jonas@confac.se

Låt oss bli er partner!